به نویان مارکت خوش آمدید...

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از سرویس ها و خدمات نویان مارکت

کاربر محترم لطفا قبل از خرید و استفاده از خدمات وب سایت موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید.

ورود کاربران به وب سایت و عضویت با اطلاعات شخصی ، خرید  و استفاده از خدمات ارائه شده در فروشگاه  به معنای آگاهی کامل و پذیرفتن قوانین و شرایط استفاده از نویان خودرو خواهد بود. کاربر با عضویت و ثبت سفارش قبول کلیه شرایط و قوانین را اعلام نموده است.

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی "نویان مارکت" بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

فروشگاه اینترنتی "نویان مارکتواسطه ای جهت ارائه محصولات شرکت‌های تولید‌کننده، واردکننده یا توزیع‌کننده به مشتریان است. قیمت کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی "نویان مارکت" همگی توسط تامین‌کنندگان آنها تعیین می‌گردد.

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی "نویان مارکت" از منابع زیر تامین می‌شود:

۱- اطلاعاتی میتوند که توسط تامین کننده کالا ارائه می‌شوند.

۲- اطلاعاتی که میتواند از محصولات اختراعی مجموعه باشد.

هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد

اطلاعات کاربر از قبیل آدرس ایمیل و نشانی و تلفن هایی که در پروفایل ذخیره شده است به عنوان اطلاعات رسمی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و تمامی مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آن صورت خواهد گرفت.

در صورتیکه کاربر از کالاها و خدمات نویان مارکت استفاده می کند ، خرید انجام می دهد و یا برای ما ایمیل ارسال می کند ، تمام این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام شده و کاربر موافقت می کند که پاسخ درخواست ، خرید و اطلاعات و اخبار وب سایت را به صورت الکترونیکی ( پست الکترونیک ، سرویس پیام کوتاه و دیگر سرویس های الکترونیکی ) دریافت نماید.

توجه داشته باشید شماره های تماس این مجموعه  ۰۹۱۵۸۸۳۳۶۲۴- ۰۹۲۲۶۲۵۱۰۷۷ ۳۸۴۸۳۵۳۰- ۰۵۱  /  ۳۷۳۴۳۴۷۴-۰۵۱  تنها شماره های معتبر می باشد که نویان مارکت از طریق آنها برای کاربران خود پیام کوتاه میکند و یا مکاتبه می نماید. و ایمیل های معتبر این مجموعه info@noyanmarket.com noyanmarket@gmail.com   بنابراین ارسال هرگونه پیام تحت عنوان نویان مارکت با هر شماره و یا ایمیل دیگری تخلف و سوء استفاده از نام نویان مارکت می باشد. لطفا در صورت دریافت چنین پیامکی به info@noyanmarket.com  اطلاع دهید تا پیگیری قانونی صورت گیرد. همچنین ایمیل و پیامک هایی که جهت اطلاع رسانی وضعیت پردازش سفارش ها ، رویدادها و اخبار برای کاربران ارسال می شود بصورت خودکار از سمت سیستم بوده و امکان دریافت پاسخ از سمت کاربر را خواهد داشت. درصورت تغییر شماره تماس ، ایمیل ، و ... در سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

سفارش دهنده یا تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

مدت گارانتي و نام شركت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضيحات هر كالا ذكر شده است. در صورت عدم درج موارد مذكور در اين قسمت، گارانتي براي آن كالا وجود ندارد.

نویان مارکت یکی از برندهای تجاری شرکت نویان می باشد، تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نویان مارکت می باشد

طراحی سایت و سئو توسط هومان